מדריך לפני רכישת טבעת אירוסין

מדריך לפני רכישת טבעת אירוסין

תוכן עניינים

1. כמה עולה טבעת אירוסין ממוצעת?

 

2. איפה לקנות טבעת אירוסין עכשיו?

 

3. איך לבחור טבעת אירוסין היום?

 

4. איך לקנות טבעת אירוסין בקלות?

כמה עולה טבעת אירוסין ממוצעת?

 

מחירים של טבעות אירוסין נעים בטווח של 1,950 ₪ עד 300,000 ₪ ברשתות תכשיטים ישראליות ובטווח של החל מ 1350 ₪ וכלה ב 197,000 ₪ ברשת יעקובוב דיאמונד קוטור. בגדול אפשר לחלק את טבעות האירוסין לפי הסגנון העיצובי שלהן שמשפיע גם על טווח המחירים:

 

כך למשל, תוכלו להשיג אצלנו טבעות אירוסין יוקרתיות בטווח מחירים נוח שמתחיל ב 4,650 ₪ ונגמר 196,820 ₪ (בכ- 25% זול יותר בהשוואה למחירים הרגילים).

 

מחירה של טבעת מקטלוג טבעות אירוסין קלאסיות, לדוגמה, ינוע בין 1,560 ₪ ו 19,360 ₪ (בכ- 20% זול יותר בהשוואה למחירים הרגילים). אם חפצתם בטבעת נוצצת מהקולקצייה המיוחדת בקטלוג טבעות אירוסין טוויסט, תדעו שמחירן נע בין 2,450 ₪ ל 19,780 ₪ ברשת יעקובוב (בכ- 20% זול יותר בהשוואה למחירים הרגילים).

 

טבעות אירוסין עם 3 יהלומים ראוית לאזכור במיוחד לאור העובדה שמחירן נע בין 2,150 ₪ ונגמר ב 12,165 ₪ (בכ- 20% זול יותר בהשוואה למחירים הרגילים). טבעות אירוסין סוליטר שתמיד נשארת אופנתית ופופולרית, מוצעות אצלנו במחירים מוזלים שמתחילים ב 2,150 ₪ ונגמר ב 40,430 ₪ (בכ- 10% ועד 50% זול יותר בהשוואה למחירים הרגילים).

איפה לקנות טבעת אירוסין עכשיו?

יש כמה מקומות מומלצים בהם ניתן לרכוש טבעת אירוסין עכשיו:

1. בחנויות ובסניפים בכל ברחבי ישראל (דוגמת: סניף יעקובוב בגבעתיים, סניף יעקובוב בהרצליה - קניון ארנה, סניף יעקובוב קרית אונו - קניון קרית אונות או בסניף יעקובוב בראשון לציון - קניו הזהב).

2. באתרי אינטרנט של חברות תכשיטים כמו אתר יעקובוב דיאמונד קוטור (כן כן! האתר שמציע חלק מטבעות האירוסין בעד כ50% הנחה).

3. בשיחה טלפונית עם יהלומן או איש מכירות מומחה ליהלומים (בחיוג מהיר ל- 072-3341392). לחלופין ניתן גם להתייעץ עם מומחה ליהלומים בווטסאפ  ולשאול את כל השאלות שאתם רוצים לדעת בטרם תגבשו את החלטתכם הסופית. לחצו כאן ליצירת קשר בווטסאפט שמספרו 054-3450629.

איך לבחור טבעת אירוסין היום?

ישנם זוגות רבים שרוצים למסד את הקשר ביניהם באמצעות אירוסין וכמובן החתונה. לגבי אותם אנשים שהולכים ומתכוונים להציע נישואין, ישנם לבטים רבים– לגבי איכות היהלום, מאפייניו, סגנון הטבעת ועוד...

אנו ביעקובוב דיאמונד קוטור מאמינים בשקיפות מוחלטת מול הלקוח ולכן גיבשנו את הטיפים הבאים שיעזרו לכם לבחור את טבעת האירוסין המושלמת ולרכוש אותה בקלות של קליק.

 

אילו שאלות יש לשאול לפני כל קנייה של טבעת יהלום?

איך יודעים מהי המידה הנכונה של הטבעת?

תמיד אפשר להתאים את המידה של הטבעת לאצבע עליה היא תשב, אבל אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה שלכם ומוכנים לרגע ההצעה ולכן כדאי לדעת איך לבחור טבעת אירוסין במידה המתאימה?

 

האם ניתן להזמין טבעת בעיצוב אישי לפי הזמנה?

מעצבת הבית שלנו נותנת שירותי עיצוב אישי לכל לקוח אם הוא לא מצא את הטבעת עליה חלם בחנות או באתר. היא יושבת עם הלקוח ובאמצעות תוכנת עיצוב הם מעצבים אחד על אחד את הטבעת האידיאלית ללא עלות ללקוח.

*מהי איכות היהלום המרכזי?

 

האיכות נמדדת ע"י ארבעה פרמטרים עיקריים – "ארבעת ה- C's":

 

1. Cut - חיתוך היהלום, רמת גימור.

 

2. Carat - משקל היהלום. ככל שזה עולה, האבן יקרה יותר.

 

3. Color - צבע וצלילות היהלום, ככל שלבן יותר, יותר יקר.

 

4. Clarity - ניקיון ככל שהאבן יותר נקייה, היא יקרה יותר.

 

אלו 4 הפרמטרים אותם נהוג להשוות אחד מול השני. למידע מפורט יותר בנוגע לאיכות של היהלום המרכזי.

 

האם היהלום המרכזי הוא יהלום מטופל?

אם היהלום המרכזי בטבעת הינו יהלום שעבר טיפול כלשהו (שיפור ניקיון/ פגמים ביהלום, שיפור צבע היהלום וכו'), הוא משמעותית זול יותר. זה לא אומר שהיהלום אינו יהלום טבעי אך הטיפול מוריד את ערך היהלום בין 20-35 אחוזים. טיפול זה ניקוי פגמים, שינוי צבע וכו'.

האם היהלום המרכזי הוא בעל פלורסנט?

יש אבנים שיזרקו אור צהוב כחול ולבן שזה אומר שיהיו חלקיקי אולטרה לייט והאבנים הללו שוות פחות וזה משפיע על 10-30 אחוז ממחיר היהלום. פרמטר זה מופיע בכל תעודת הערכה של מעבדה גימולוגית בינלאומית.

מהי איכות העבודה (Cut) של היהלום המרכזי?

ישנן חברות שמציינות את איכות העבודה (Cut) ויש כאלו שלא. כדאי לשאול זאת לפני שקונים טבעת אירוסין. איכות עבודה שהיא ברמה של Very good ו- Excellent זו האיכות הגבוה ביותר. איכות עבודה ברמה של Good ו- Fair הינן רמות פחות טובות.

האם קיימת תעודת הערכה של מעבדה גימולוגית בינלאומית?

ולא תעודה שהרשת הנפיקה בעצמה. קיימות מעבדות גימולוגיות בינלאומיות אשר מעריכות את דרגות הצבע, הניקיון, החיתוך ושאר הנתונים של היהלום בתכשיט שתרכשו. תעודה גימולוגית בינלאומית נותנת ביטחון שהפרמטרים שמציגים בחנות ללקוח הינם פרמטרים אמינים, הנקבעים על פי אמות מידה בינלאומיות. עובדה זה גם מעלה את המחיר של הטבעת ומאמתת את הנתונים של היהלום.

כמה זמן מראש רצוי להזמין טבעת?

כל אחד לפי המועד בו הוא רוצה להציע עם זאת חשוב לבחור ולרכוש טבעת אירוסין בהקדם במיוחד אם בוחרים לרכוש טבעת אירוסין בעיצוב אישי, כי התהליך יכול לקחת כעשרה ימים (עד שהטבעת מגיעה לחנות מוכנה). ביעקובוב דיאמונד קוטור קיימת קולקציה רחבה של טבעות אירוסין מוכנות, שתוכלו לאסוף במקום.

  • 1
[wpdevart_facebook_comment curent_url="https://www.facebook.com/YakubovDiamondCouture/" order_type="social" title_text="תגובה בפייסבוק" title_text_color="#000000" title_text_font_size="22" title_text_font_famely="monospace" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="3" ]

עכשיו במגזין

סקירת מותגי שעונים מובילים!

במגזין זה נסקור את המותגי השעונים המובילים שאפשר להשיג היום. נכיר את השעונים שזמינים לכל כיס, וגם את נבחרת העילית שרק העשירים שביניכם יוכלו להרשות
קרא עוד

סוגי טבעות אירוסין

מה סגנון טבעת האירוסין שהיא תרצה לקבל? נראה שמכל המגמות והטרנדים השונים של עולם האופנה והאקססוריז, תכשיטי יוקרה וטבעות אירוסין הם אלו שיש להם את
קרא עוד

מדריך לניקוי ושמירה על תכשיטי יהלומים

יהלומים הם חלק מהחומרים הקשים ביותר שניתן למצוא על האדמה. תמיד תשמרו את היהלומים שלכם בנפרד מתכשיטים אחרים כדי למנוע חיכוך עם היהלום. הברק של
קרא עוד

מדריך למדידת מידה לטבעת

כשיודעים את מידת הטבעת הכל פשוט. בוחרים טבעת מועדפת, מזמינים היא מגיעה ומיד מתאימה לאצבע. כולם מרוצים. אבל מה קורה אם טועים במידה? עלול להיות
קרא עוד

מדריך לפני רכישת טבעת אירוסין

דמיינו.. כמה קלים יהיו חייכים ברגע שתדעו איך לבחור טבעת אירוסין מושלמת גם במחיר וגם באיכות! כך תוכלו להיכנס לאתר או לסניף, לדפדף ולעיין בין
קרא עוד

פרמטרים לקביעת איכותו וערכו של יהלום

לבחור לפי איכות היהלומים: ניקיון, צבע יהלום ועוד... החלטת לרכוש יהלום או תכשיט עם יהלומים? טבעת אירוסין או צמיד טניס? לא משנה מה המטרה, כדאי
קרא עוד
שכחת את הסיסמא ?
שכחת את הסיסמה שלך? הזן את שם המשתמש או את כתובת הדואר אלקטרוני שלך. לאחר מכן יישלח קישור לדואר האלקטרוני שלך ליצירת סיסמה חדשה.
אנחנו לא חולקים את הפרטים האישיים שלך עם אף אחד.