משלוחים וביטוח

משלוחים וביטוח

משלוחים וביטוח
 

1. אנו מספקים משלוחים בתוספת תשלום ברחבי ישראל.

2. הזמנות של תכשיטים בהתאמה אישית, יסופקו תוך 4 עד 7 ימי עבודה במידה וזמינים במלאי.

3. הזמנות של תכשיטים בהתאמה אישית (custom-made), יסופקו בהתאם לזמן המשלוח הספציפי של הפריט המדובר.

4. במידה וערכת הזמנה של יותר מפריט אחד, עם מועדי הספקה שונים, יש באפשרותך לאחד את שני הפריטים במשלוח אחד. אנא ציין את עדיפותך בעת השלמת הזמנתך.

5. רשת יעקובוב דיאמונד קוטור, תשקיע את מירב המאמצים על מנת להבטיח משלוח על פי המועדים המצויינים לעיל. אולם אנו לא יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות. לכל שאלה או בעיה, נעמוד לרשותכם בטלפון.

 

6. למטרות אבטחה, לא תוכל לשנות את כתובת למשלוח, לאחר שהזמנתך תשלח.

7. תוכל לעקוב אחר הזמנתך באמצעות כניסה לחשבונך ועיון בהזמנות קודמות בעמוד "הזמנות קודמות". לחלופין, תוכל ליצור קשר עם יועץ במחלקת המשלוחים שלנו בטלפון שמספרו: 072-3341392. סחורה שאבדה או נפגעה במהלך המשלוח, תכוסה במלואה על ידי פוליסת ביטוח של חברת יעקובוב דיאמונד קוטור.

8. יעקובוב דיאמונד קוטור תחייב אותך עבור עלויות המשלוח של סחורה שהוחזרה במקרה של אי קבלה או אי זמינותה של כתובת הקבלה ועבור הסחורה שהוחזרה או בוטלה
 

 

תהליך החלפה / החזרה
 

* יעקובוב דיאמונד קוטור אינה אחראית על אובדן או נזק של משלוחים שהוחזרו.

* הזמנות מתחת ל-500$ יישלחו באמצעות כל חברת שליחויות. אנא וודאו כי ביטחתם את הפריט לפי המחיר המצויין בחשבונית ותדרשו קבלה, על מנת לאשר כי החבילה הגיעה ליעקובוב דיאמונד קוטור.

* הזמנות מעל ל-500$ צריכות להישלח באמצעות דואר ישראל בדואר רשום בלבד. אנא וודאו כי ביטחתם את הפריט לפי המחיר המצויין בחשבונית ותדרשו קבלה, על מנת לאשר כי החבילה הגיעה ליעקובוב דיאמונד קוטור.

 
שכחת את הסיסמא ?
שכחת את הסיסמה שלך? הזן את שם המשתמש או את כתובת הדואר אלקטרוני שלך. לאחר מכן יישלח קישור לדואר האלקטרוני שלך ליצירת סיסמה חדשה.
אנחנו לא חולקים את הפרטים האישיים שלך עם אף אחד.