אודותינו

קבוצת יעקובוב הבינלאומית, דור שלישי בענף היהלומים, מתמחה בייצור יהלומים ותכשיטים מעל ל- 35 שנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. קבוצת יעקובוב רשומה כחברת בורסה מן המניין הכפופה לתקנוני הבורסות של World Federation Of Diamonds Bourses -WFDB.

 

איכות המותג

יעקובוב, כיצרנית יהלומים מהגדולות בארץ, מתחייבת לספק מוצר ברמה הגבוהה ביותר ללא מתווכים וללא אנשי אמצע, ישירות מהיצרן ללקוח הסופי.

החברה בעלת רשת מותג התכשיטים יעקובוב דיאמונד קוטור המציע מגוון סוגי תכשיטים משובצי יהלומים בעיצובים מוקפדים ובגימור איכותי, מגלם ועד לתכשיט המושלם.

 

בשבילך בכל מקום

לחברה סניפים בפריסה ארצית:

 

 

וסניפ באסיה:

 

 

באינטרנט

אתר האינטרנט המכירתי של רשת יעקובוב דיאמונד קוטור נוצר על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו, המתעניינים ברכישת יהלום או תכשיט, כי הם יקבלו את המידע המקיף והמדויק ביותר על המוצרים, ובכך לאפשר קבלת החלטות נכונות יותר במעמד הרכישה. אנו מצפים כי הצרכנים יקבלו את הפריטים הטובים ביותר, התואמים את צרכיהם ואת תקציביהם. זאת, בזכות הצעתנו את המוצרים אותם אנו מייצרים, בנוסף לשותפות שלנו עם יצרני התכשיטים והילומים האמינים ובעלי המוניטין הרב ביותר.

האתר שלנו מייצג שחקני מפתח ראשיים בתעשיית היהלומים והתכשיטים הבינלאומית. המרכיבים המהותיים ביותר של בית העסק שלנו הם יושר והוגנות. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון קטלוגים של תכשיטים המחולקים בצורה נוחה לשימוש. קטלוג הטכשיטים המכרזי שלנו מרכז מגוון סוגי תכשיטים יוקרתיים, דוגמת:

 

 

שמירת ההגינות כלפי הצרכן באתר האינטרנט שלנו עומדת בסדר העדיפויות העליון. אתרים אחרים עשויים להציע עשרות ואלפי אבנים. אנו מציעים אך ורק את מה שאנחנו עומדים מאחוריו.  

 

*במידה ויתעוררו הערות כלשהן בנוגע לאתר שלנו ו/או שותפינו הקמעונאים, אנא צרו עימנו קשר בכל שעה info@yakubovgroup.com.

הזמנת עיצוב אישי

הצטרפו למועדון החברים של יעקובוב דיאמונד קוטור לקבלת הצעות ייחודיות לחברי המועדון, הזמנות לאירועים ושלל מתנות